U nás sme všetci jeden …

Autor: Juraj Švancár | 23.4.2012 o 14:45 | (upravené 23.4.2012 o 14:53) Karma článku: 3,23 | Prečítané:  525x

Dňa 2. Januára  sme odštartovali pod hlavičkou Studia JŠ na facebooku nadnárodný projekt s názvom Lost Angels  - prvý slovenský internetový seriál.   Hmmm...... Prečo by Vás mala táto informácia vôbec zaujímať? Odpoveď je veľmi jednoduchá.  Žijem svoj sen a moja vízia sa stále viac zreálňuje a presne ako bolo už mnohými Vami povedané - konečne máme na Slovensku niečo, za čo sa môžeme postaviť spoločne. Navyše chcem, aby ste videli náš progres resp.  aby ste stáli pri zrode novej komunity, ktorá ide podľa nových pravidiel.

Logo prvého slovenského seriáluLogo prvého slovenského seriáluAMA

 

Na počiatku stála maličká myšlienka, ktorá každým dňom počas uplynulých mesiacov silnela a rástla prostredníctvom Vašich reakcii a pozitívnych ohlasov. Táto myšlienka so mnou stále chodí spať, ráno vstáva, robí mi spoločnosť počas celého dňa. Táto myšlienka momentálne prerástla do budovania jedinečného slovenského projektu. Do projektu, ktorý ponúka momentálne možnosť zviditeľnenia 1200 ľuďom, medzi ktorými sú už aj poniektorí z Vás.

 

Budovanie každého jedného nápadu si vyžaduje dve hlavné veci.

· Prvou je dôvera v samého seba. Verte svojim myšlienkam, verte svojim snom. Nikdy si ich nedajte nikomu zobrať. Myslíte vo veľkom, čím budú Vaše nápady nereálnejšie“ v očiach večných pesimistov, tým si buďte istí, že máte v rukách jedinečné a bezkonkurenčné nástroje k úspechu. Nikdy nepočúvajte ľudí, ktorí Vám tvrdia, že sú to nezmysly alebo cieľ, ktorý sa nedá dosiahnuť. Vôbec to nie je pravda. Ja o Vašom nápade neviem vôbec nič, ale už teraz Vám viem povedať jedno - robte všetko pre jeho zreálnenie a budete úspešní. Ja Vám verím.

· Druhým najdôležitejším prvkom v tomto procese je vytrvalosť. Vôbec netvrdím, že je to jednoduchá cesta. Budete mať dni, kedy budete chcieť so všetkým skončiť, budú dni, kedy sa budete cítiť osamelí, ako keby ste boli na svete iba Vy, ktorí tomuto nápadu veria, o to viac si budete ceniť každú jednu pozitívnu reakciu.

Nezabúdajte na skutočnosť, že Vaše podvedomie Vám bude podsúvať všetky predošlé návyky. Zmena myslenia si vyžaduje vieru a vytrvalosť na cestách za dosiahnutím Vašich snov. Píšem Vám to hlavne preto, aby ste si nemysleli, že ste v tom sami. Je to prirodzené a prechádza si tým viac ľudí, ako len Vy či ja. Nesmierne mi pomáhajú tieto vedomosti na ceste za zreálnením svojich snov. Preto pevne verím, že tieto riadky pomôžu aj Vám. Pokiaľ nemáte vo svojom okolí človeka, ktorý by Vás vedel pochopiť alebo povzbudiť v tom, čo Vás robí šťastnými alebo si chcete vypočuť len niekoho nezávislý názor na Váš nápad, pokojne sa mi môžete ozvať.

 

Studio JŠ vzniklo v snahe pomáhať ľuďom žiť ich vlastné sny. Jasne o tom hovorí aj veta, ktorú mame v logu - spolu dokážeme viac. Snažíme sa konečne ľuďom ukázať nový pohľad na súčasné dianie. Dosť bolo pretrvávajúcej dogmy o tom, akí sú Slováci zlí, závistliví a nenásytní. Prečo by sme pod týmto prívlastkom mali fungovať aj my? Neskôr naše deti? Ja mám toho úprimne dosť.  Vidím veľmi veľký potenciál v našich ľuďoch a rovnako aj v našej krajine. Potenciál, na ktorý sa zaneviera. Sme tým, čím sú naše myšlienky. Preto, ak zmýšľate podobne ako my, neváhajte a pridajte sa medzi nás. Jasným dôkazom v každom smere, ktorý som tu načrtol, je náš projekt. Všetko sa dá, keď tomu veríte a hlavne, keď mate okolo seba ľudí, ktorí veria Vám.

 

Som zakladateľom Studia JŠ, ktoré ide krok za krokom na ceste za natočením prvého slovenského internetového seriálu, ktorý vzniká súčinnosťou s každým z Vás, ktorí nám viete nejako pomôcť. Projekt vzniká od totálnej nuly. Som rovnako zmýšľajúci človek ako Vy, žijem rovnaký život ako väčšina z Vás, jediný rozdiel medzi nami je ten, že ja som už začal veriť svojim snom. Ako ste na tom momentálne Vy? Náš seriál otvára náruč každému, kto chce ukázať svoj talent, či už ste kameraman, strihač, herec, grafik, kóder, umelec alebo aktuálne amatér. Stačí, že veríte vo svoje schopnosti. Ak túto podmienku spĺňate, nemôžete chýbať v našom tíme. O par rokov budeme živým príkladom, že na vytvorenie hocakej hodnoty, je potrebne odhodlanie a čisté úmysly spolupráce. Preto neváhajte, pridajte sa k nám a stojte spoločne s nami za vytvorením nášho seriálu, ktorý pošleme zahraničiu ako príkladovú vizitku slovenskej tvorby.

 

Me:

Twitter – https://twitter.com/#!/juraj_svancar

FB – http://www.facebook.com/profile.php?id=1420265434

Linkedin – http://www.linkedin.com/profile/edit?trk=hb_tab_pro_top

 

Linky na nás:

Náš web - www.lostangels.sk

FB Lost Angels - http://www.facebook.com/LostAngels.sk

Twitter Lost Angels - https://twitter.com/#!/LostAngels_sk

FB Studio JŠ - http://www.facebook.com/StudioJS

YT - http://www.youtube.com/user/StudioJSsk?feature=mhee

 

Napísali o nás:

TASR - http://www.teraz.sk/zo-skol/pripravuje-sa-prvy-slovensky-interneto/5393-clanok.html

EUROPA 2 -  http://www.europa2.sk/srv/www/content/db/sk/extra/spravy-e2/dianie-na-e2/3702.html

Časopis OKO - http://okocasopis.sk/kultura/projekt-lost-angels

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza. Veríme, že ju vyrieši so cťou.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?